Wydział Podstawowych Problemów Techniki (W11)

AGNIESZKA DĘBOWSKA - Wydział Podstawowych Problemów Techniki (W11)Blondynka z krótkimi włosami w okularach. Stoi na tle baneru PWr w zielono-niebieskiej sukience.

Kontakt: agnieszka.debowska@pwr.edu.pl, budynek A-1, pokój 227a

Sylwetka: Kryzysy, upadki są nieodzownym elementem życia każdego człowieka. Jeśli znajdziesz się w sytuacji, która przerasta Twoje możliwości samodzielnego rozwiązania problemów, albo zwyczajnie jest ci źle i smutno, pamiętaj, że ja czekam na Ciebie. Jeśli będę potrafiła, pomogę sama, jeśli nie, to obiecuję, że „poruszę niebo i ziemię”, aby skontaktować Cię z osobami, które udzielą wsparcia. Pamiętaj, że nie ma błahych problemów, trzeba tylko pozwolić odpowiednim ludziom wejść w Twój świat. Zapraszam do kontaktu osobistego.

DAMIAN SIEDLECKI - Wydział Podstawowych Problemów Techniki (W11)Damian Siedlecki - uśmiechnięty, lekko łysiejący mężczyzna w okularach.

Kontakt: damian.siedlecki@pwr.edu.pl, tel.: 608 616 791, budynek L-1, pokój 342 lub budynek A-1 pokój 27Facebook/Messenger

Sylwetka: zapraszam na rozmowy studentów W-11: twarzą w twarz lub online. Pisz, dzwoń lub przyjdź. W razie potrzeb szczególnych, wiem gdzie szukać pomocy. Grunt to zrozumienie tych potrzeb i dobra wola drugiej strony.

"Impossible is nothing."

DANIEL BRANDYK - Wydział Podstawowych Problemów Techniki (W11)Uśmiechnięty pięćdziesięciolatek w lenonkach. Długie włosy spięte w kitkę. Ubrany w czerwoną bluzę ze złotymi napisami Politechniki.

Kontakt: daniel.brandyk@pwr.edu.pl, budynek A-1, pokój 17, tel. 71 320 42 79, 739 278 301

Sylwetka: Tyflolider - wsparcie osób z dysfunkcją wzroku i osób im pomagających. orientacja przestrzenna, czynności dnia codziennego, organizacja stanowiska pracy.

Nawiązywanie dialogu z osobami w spektrum autyzmu.

Merytoryczna pomoc w zakresie mechaniki na drodze od pomysłu przez projekt do jego realizacji.

"Pomaganie i wzajemny szacunek, to to co nas konstytuuje i daje rozwój Wspólnocie"