Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego (W2)

JANUSZ KOZUBAL - Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego (W2)Siwiejący mężczyzna w średnim wieku, ma splecione ręce, uśmiecha się. Ubrany w zieloną bluzkę i kamizelkę.

Kontakt: janusz.kozubal@pwr.edu.pl, tel.: 888855075, WhatsApp, budynek D-2, pokój 120, proszę zadzwonić, napisać

Sylwetka: Chętnie podzielę się swoją energią i optymizmem, wiele barier da się ominąć, szczególnie tych związanych z odbiorem otoczenia (wzrok, słuch). Lubię widzieć to samo inaczej przez co potrafię udrękę rutyny zamienić w przygodę. Formalności to moja najsłabsza strona.

"Splątane ścieżki są urocze, a podróż może być przyjemna ... w dobrym towarzystwie oczywiście."

KAROLINA GORSKA - Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego (W2)Karolina Gorska - uśmiechnięta kobieta, z  włosami spiętymi w koński ogon. Ubrana w kwiecistą sukienkę.

Kontakt: karolina.gorska@pwr.edu.pl, tel.: 71 320 28 41, budynek D-2, pokój 123

Sylwetka: znam możliwości wsparcia na PWr