Wydział Geoinżynierii Górnictwa i Geologii (W6)

ANNA BARBARA GOGOLEWSKA - Wydział GEOINŻYNIERII, GÓRNICTWA I GEOLOGII (W6)Twarz pogodnej kobiety z odsłoniętym czołem, gładko zaczesanymi półdługimi włosami i niebieskimi oczami

Kontakt: anna.gogolewska@pwr.edu.pl, tel.: (71) 3204864, GEOCENTRUM - budynek L-1, pokój 246ZOOM kod dostępu 416627

Sylwetka: Jeżeli nie możesz zaadoptować się w środowisku akademickim, masz trudności z opanowaniem materiału, czujesz się przytłoczony nadmiarem zadań do wykonania, potrzebujesz wsparcia i motywacji, zapraszam. Możemy się spotkać, porozmawiać i wspólnie znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji, która stanowi wyzwanie. Oferuję konsultacje i tutoring indywidualny.

"Potrzeba pasji i zaangażowania, żeby dogłębnie coś zrozumieć, przeżuć, a nie tylko szybko przełknąć. Większość ludzi nie poświęca na to czasu."
Steve Jobs

BARBARA KIEŁCZAWA - Wydział GEOINŻYNIERII, GÓRNICTWA I GEOLOGII (W6)Ani Mała Mi, ani mama Muminka, ot, wysoka  blondynka, w okularach, z prostymi włosami, świat podziwia niebieskimi oczami.

Kontakt: barbara.kielczawa@pwr.edu.pl, tel.: (71) 3206870, GEOCENTRUM - budynek L-1, pokój 247ZOOM

Sylwetka: Masz problem (?), wydaje Ci się, że wszystko się wali i nie dajesz rady przyjdź, porozmawiamy i zastanowimy się co zrobić, żeby to zmienić. Z kimś u boku może to być łatwiejsze i choć trochę zadowalające.

"Dobroć to jedyny możliwy motor życia."
Gabriela Zapolska