Wydział Informatyki i Telekomunikacji (W4N)

AGNIESZKA GAWRYSZUK - Wydział Informatyki i Telekomunikacji (W4N)Uśmiechnięta Liderka w bluzie PWr. Ma jasne, krótkie włosy i okulary.

Kontakt: agnieszka.gawryszuk@pwr.edu.pl, tel. 71 320 25 38, MS Teams, budynek C-1, pokój 102A

Sylwetka: Kierownik Dziekanatu Wydziału Informatyki i Telekomunikacji, oferuję indywidualne spotkania dla każdego, kto potrzebuje porozmawiać, poradzić się w sprawie toku studiów. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie w chwili kryzysu. Zapraszam na spotkanie (po wcześniejszym umówieniu się) lub do kontaktu mailowego.

„Jeśli się cofam, to tylko po to, aby wziąć rozbieg.”

ANNA GRYTSKO - Wydział Informatyki i Telekomunikacji (W4N)Uśmiechnięta młoda kobieta w bluzie PWr. Ma okulary i krótkie włosy związane w kucyk.

Kontakt: anna.grytsko@pwr.edu.pl, tel. 71 320 24 16, MS Teams, budynek C-4, pokój 337

Sylwetka: Pracownik naukowo-dydaktyczny na wydziale Informatyki i Telekomunikacji. W pracy dydaktycznej prowadzę ćwiczenia, seminaria oraz zajęcia laboratoryjne na kierunkach telekomunikacja oraz cyberbezpieczeństwo. Jestem tutaj, aby umożliwić każdemu chętnemu pokonanie barier oraz zwiększenie dostępu do rozwoju w murach Politechniki Wrocławskiej - naszej alma-mater. Znam wiele możliwości wsparcia na naszej uczelni. Możesz śmiało zwrócić się do mnie – wszystko zaczyna się od rozmowy.

„Nie ma problemów, są tylko wyzwania i rozwiązania.”
D.J. MacHale

URSZULA MAŁECKA - Wydział Informatyki i Telekomunikacji (W4N)Uśmiechnięta liderka w okularach i bluzie PWr

Kontakt: urszula.malecka@pwr.edu.pl, tel. 725 256 156, MS Teams, budynek Technopolis C-16, parter, pokój BA1

Sylwetka: oferuję pomoc osobom z niepełnosprawnościami i szczególnymi potrzebami. Jestem otwarta na potrzeby takich osób. Postaram się wspierać ale nie wyręczać. Zapraszam do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego.