AGATA DANCEWICZ - Dział Dostępności i Wsparcia Osób z NiepełnosprawnościamiZdjęcie przedstawia pogodną 36 letnią kobietę w ciemnych, długich włosach. Ma na sobie czarną bluzkę z kwietnym motywem.

Kontakt: agata.dancewicz@pwr.edu.pl, 71 320 4320, budynek C-13, pokój 1.09

Sylwetka: Jestem pedagogiem i specjalistką ds. wsparcia osób z niepełnosprawnościami na Politechnice Wrocławskiej od niemal 10 lat. Razem z całym zespołem pracuję codziennie nad zwiększeniem dostępności naszej uczelni. Cenię w sobie otwartość na drugiego człowieka oraz zaangażowanie do rozwiązania każdej sprawy, z którą przychodzą do mnie studenci. Mam doświadczenie z poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego oraz doradztwa zawodowego. Współpracuję z innymi jednostkami na PWr, a także instytucjami zewnętrznymi, propagującymi aktywizację osób z niepełnosprawnościami. Jestem opiekunem projektu Absolwent Driver dla naszych studentów z niepełnosprawnościami ruchowymi i neurologicznymi oraz Polibudy dla Malucha - autorskiego projektu świadomościowego dla przedszkoli i dzieci z nauczania wczesnoszkolnego.