Poradnik dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami

Studencie! Doktorancie!

Czy kiedykolwiek miałeś problemy ze znalezieniem informacji, jakie udogodnienia przysługują Ci na Politechnice Wrocławskiej?
Nurtowały Cię pytania, czym właściwie zajmuje się Pełnomocnik ds. Osób z Niepełnosprawnościami?
Zastanawiałeś się, czy musisz kupić bilet na autobus, mając orzeczenie? A może dopiero planujesz swoją przygodę na Politechnice Wrocławskiej?

Dobrze trafiłeś!

Studenci ze Studenckiego Klubu SKOK wraz z Działem Dostępności i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami, przy wsparciu Laboratorium Tyfloinformatycznego PWr, stworzyli dla Ciebie praktyczny Poradnik.
Zebrano w nim ważne informacje dotyczące form pomocy studentom z niepełnosprawnościami, a także istotne zagadnienia odnośnie procesu rekrutacji i przebiegu studiów na Politechnice Wrocławskiej.
Znajdziesz w nim także ciekawostki na temat zniżek, jakie Ci przysługują w komunikacji publicznej.

Poradnik dostępny jest po kliknięciu w wersji PDF.