Poradnik dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami

Data: 21.03.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Studencie! Doktorancie!

Czy kiedykolwiek miałeś problemy ze znalezieniem informacji, jakie udogodnienia przysługują Ci na Politechnice Wrocławskiej?
Nurtowały Cię pytania, czym właściwie zajmuje się Pełnomocnik ds. Osób z Niepełnosprawnościami?
Zastanawiałeś się, czy musisz kupić bilet na autobus, mając orzeczenie? A może dopiero planujesz swoją przygodę na Politechnice Wrocławskiej?

Dobrze trafiłeś!

Studenci ze Studenckiego Klubu SKOK wraz z Działem Dostępności i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami, przy wsparciu Laboratorium Tyfloinformatycznego PWr, stworzyli dla Ciebie praktyczny Poradnik.
Zebrano w nim ważne informacje dotyczące form pomocy studentom z niepełnosprawnościami, a także istotne zagadnienia odnośnie procesu rekrutacji i przebiegu studiów na Politechnice Wrocławskiej.
Znajdziesz w nim także ciekawostki na temat zniżek, jakie Ci przysługują w komunikacji publicznej.

Poradnik dostępny jest po kliknięciu w wersji PDF.